Insider posiada wiele list filmów i programów telewizyjnych, dzięki którym możesz być zajęty w ramach trwającego serialu "Co oglądać". Możesz przeczytać je wszystkie tutaj.

Ale na razie, jesteśmy tutaj, aby polecić siedem programów telewizyjnych do oglądania w nadchodzącym tygodniu, zarówno zupełnie nowe i starsze klasyki, które są zawsze dobre dla rewatch (lub pierwszy raz binge).

Czytaj dalej, żeby zobaczyć siedem programów, które uważamy, że powinieneś obejrzeć w tym tygodniu.

"Dead to Me" (Netflix)

Opis Netflixu: "Jen jest sardoniczną wdową zdeterminowaną, by rozwiązać sprawę niedawnego morderstwa jej męża. Judy jest optymistycznym wolnym duchem, który niedawno poniósł własną tragiczną stratę. Kiedy obie kobiety spotykają się w grupie wsparcia, stają się mało prawdopodobnymi przyjaciółkami pomimo ich polarno-pozycyjnych osobowości".

Wynik krytyka pomidorów gniłych: 91%

Ocena publiczności: 91%

Z każdym z 10 odcinków lądujących około 30 minut, "Dead to Me" jest zbudowany do oglądania maratonu, jak większość serii Netflix. Równowaga mrocznych motywów i jaśniejszych momentów oraz zaskakujących zwrotów akcji sprawi, że będziesz zaangażowany w każdy rozdział tej historii.

Sezon drugi programu właśnie spadł na Netflix, więc teraz jest idealny czas, aby oddać się jego krwawym i dramatycznym zwrotom akcji. 

"Forever" (Amazonka Prime)

Opis Amazonki: "Małżeństwo June i Oscar prowadzą wygodne, ale przewidywalne życie w podmiejskiej Kalifornii. Przez lata prowadzili te same rozmowy, jedli te same posiłki i spędzali przyjemne wakacje w tym samym wynajętym domu nad jeziorem. Ale po rozmowach z Oskarem w czerwcu na temat wyjazdu na narty, para nagle znalazła się na zupełnie nieznanym sobie terenie".

Wynik krytyka pomidorów gniłych: 94%

Ocena publiczności: 80%

"Forever" to rodzaj programu telewizyjnego, który najlepiej oglądać bez żadnego kontekstu. Historia zaczyna się od dość typowego założenia, ale w trzecim odcinku cała sprawa przybiera dramatyczny obrót w magicznym realizmie.

Cała seria to tylko osiem odcinków (około 30 minut każdy), i warto oglądać dla każdego, kto lubi mroczną komedię i dramaty o ennui, które mogą przyjść z długoletnim coupledom.

"Big Mouth" (Netflix)

Opis Netflixu: "Big Mouth" to 10-odcinkowy, półgodzinny animowany film komediowy dla dorosłych, stworzony przez najlepszych przyjaciół Nicka Krolla ("Kroll Show", "The League") i Andrew Goldberga ("Family Guy") o chwalebnym koszmarze, jakim jest dojrzewanie nastolatków".

Wynik krytyka "Rotten Tomatoes": 100%

Ocena publiczności: 77%

"Big Mouth" jest dziwne. I wspaniałe. Nie dla wszystkich może i nie, ale powinieneś przynajmniej dać mu szansę.

Pod całą tą realistyczną i relatywną obrzydliwością dojrzewania i seksu oraz masturbacji, kryje się mnóstwo serc i przemyślanych wiadomości o pozytywnym wpływie na seks i cały ten szybki, off-kilter humor, którym się zajmujesz.

"Mad Men" (AMC)

Opis AMC: Akcja rozgrywająca się w Nowym Jorku w latach 60-tych XX wieku, seksowny, stylizowany i prowokujący dramat AMC "Mad Men" śledzi życie bezlitośnie konkurencyjnych mężczyzn i kobiet w reklamie Madison Avenue, świecie napędzanym przez ego, gdzie kluczowi gracze tworzą sztukę sprzedaży".

Wynik krytyka pomidorów gniłych: 94%

Ocena publiczności: 96%

Jeśli chcesz zatopić swoje zęby w większej serii dramatów, "Mad Men" jest jednym z najlepszych programów dostępnych obecnie w Netflixie.

Krytyczny przebój AMC, wszystko na temat nowojorskiego świata reklamy lat 60-tych, to nowoczesny klasyk telewizyjny. Nigdy nie było lepszego momentu, aby powrócić do tego programu (lub obejrzeć go po raz pierwszy).

Zobacz także: Co warto dziś obejrzeć w TV?