Technologia GoldenEar Triton Five to najlepsza para głośników na rynku. Dzięki pięćdziesięcioletniemu doświadczeniu w dziedzinie A/V, które mamy do dyspozycji, zaufaj nam, kiedy mówimy, że nie jest to stwierdzenie, które wypowiadamy lekko.

To odważne twierdzenie, zwłaszcza przy samej ilości dostępnych dziś głośników. Trzymamy się tego, ale wiemy, że dźwięk jest subiektywny, a to, co brzmi dla nas najlepiej, może być inne dla innych. Jeśli nie jesteś pewien, czy głośniki Triton Five są odpowiednie dla Ciebie, możesz być bardziej zadowolony z jednej z naszych pozostałych rekomendacji.

Najlepsze głośniki: Technologia GoldenEar Triton Five

Dlaczego warto je kupić: Prawdziwie światowej klasy dźwięk w najniższym stosunku ceny do wydajności, jaki można znaleźć.

Dla kogo są: Poważny entuzjasta audio szukający najlepszego możliwego dźwięku za pieniądze.

Dlaczego wybraliśmy technologię GoldenEar Triton Five:

Jeśli chodzi o uzyskanie najwyższej możliwej jakości dźwięku w cenach innych niż samochodowe, być może nie ma lepszej marki głośników niż GoldenEar Technology. Założona przez legendę audio Sandy Grossa, która wcześniej prowadziła wyróżniające się firmy Polk i Definitive Technology na czele z doskonałym brzmieniem, GoldenEar jest napędzana przez tę samą pasję do dźwięku high-end, która przyniosła sukces poprzednim przedsięwzięciom biznesowym Grossa. Głośniki z wyjątkowej serii Triton oferują znakomite brzmienie w rozsądnych cenach, konkurując z oszałamiająco drogimi opcjami innych firm audiofilskich.

Głośniki podłogowe z eleganckimi czarnymi osłonami, Triton Five są niepozorne, ale więcej niż tylko nadrabiają swój wygląd pod względem dźwiękowym. Normalnie, jeśli szukasz audiofilskiego zestawu głośników tego kalibru, musisz wydać gdzieś pomiędzy 5000 a 10 000 dolarów, ale Triton Five GoldenEar sprowadza tę samą jakość dźwięku do około 2000 dolarów (lub mniej) dla tej pary.

Dwa 6-calowe przetworniki średniotonowe napędzają mięso dźwięku w kierunku błon bębenków słuchowych, a specjalnie zaprojektowany głośnik wysokotonowy z wstążką zapewnia doskonałą definicję dźwięku na górze. Triton Five posiada cztery 8-calowe pasywne kaloryfery basowe, które pomagają w jeszcze lepszym zintegrowaniu niskich tonów z ogólną sygnaturą dźwiękową, zapewniając odpowiednią siłę głosu podczas słuchania hip-hopu, funku i innych stylów basowych.

Głośniki charakteryzują się żywą i energiczną reakcją, dzięki czemu wszystko, czego słuchasz, może być odtwarzane z tym samym żywym dźwiękiem, który pierwszy raz trafił do mikrofonu w studio. Głośniki Triton Five zapewniają ciągłą satysfakcję, która nie tylko uzasadnia ich cenę. I, o tak, powinny one trwać przez kolejne dekady.

Najlepsze budżetowe głośniki: Półka Klipsch Reference Bookshelf

Dlaczego powinieneś je kupić: Niewiele jest głośników o tak zgrabnym wyglądzie, osiągach i budżecie jak linia Klipsch Reference.

Dla kogo są przeznaczone: Dla tych, którzy chcą mieć mniejszy zestaw głośników, nie rezygnując przy tym z jakości dźwięku i nie niszcząc banku.

Dlaczego wybraliśmy półkę Klipsch Reference Bookshelf:

Klipsch ma historię dostarczania najwyższej klasy głośników, a jego linia referencyjna jest od dawna postrzegana jako słodki punkt firmy: Dobrze zaprojektowane, pięknie zaprojektowane i bardzo konkurencyjne cenowo. W 2018 roku, inżynierowie Klipscha powrócili do deski kreślarskiej i od podstaw przebudowali linię Reference, zamiast wybierać drobne poprawki do istniejącego projektu.

Rezultatem jest ulepszona sygnatura dźwiękowa w całej linii, włączając w to modele regałowe. Podczas gdy głośniki Reference Bookshelf są dostępne w wersji z zasilaniem i bez zasilania, polecamy modele bez zasilania, ponieważ dla większości ludzi pakują one wszystko, co jest potrzebne do uzyskania wspaniałego dźwięku bez dodawania takich rzeczy jak wzmocnienie za dodatkową opłatą.

Jako kompaktowy zestaw pełnozakresowych głośników, Reference Bookshelf stanowi idealną ścieżkę rozwoju. Można rozpocząć korzystanie z nich jako podstawowej pary stereo dla małych i średnich pomieszczeń - być może z podłączonym wzmacniaczem, takim jak Sonos Amp - a następnie migrować je jak budować większą konfigurację kina domowego. Są one wystarczająco silne, aby działać jako podstawowe przednie lewe/prawe głośniki w podstawowych 5.1 lub 5.1.2 kina domowego, ale na tyle małe, że można im przypisać rolę tylnych głośników satelitarnych, jeśli zdecydujesz się na modernizację przednich kanałów z pełnowymiarowymi głośnikami wieżowymi.