Wysokiej klasy firma audio Master & Dynamic dołącza do prawdziwie bezprzewodowego klubu ze słuchawkami MW07 True Wireless Earphones. Są one dostępne już teraz, a za te ręcznie wykonane wkładki douszne z octanu w skorupie żółwia, niebieskie, szare lub czarne, łącznie z futerałem na ładowarkę ze stali nierdzewnej przypominającym lustro, zapłacisz 299 dolarów.

Zaprojektowane w Nowym Jorku, są wyposażone w kilka wkładek dousznych i skrzydełek, aby dopasować je do siebie. Obsługują one również specyfikację aptX dla bardziej solidnych połączeń.

Żywotność baterii nie jest jednak duża, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Jest ona stosunkowo niska jak na swoją klasę i wynosi 3,5 godziny (5 godzin jest uważana za średnią), a 15-minutowe ładowanie zapewnia 1,4 godziny. Dla porównania, Apple AirPods dostarczają 3 godziny po 15 minutach.

Master & Dynamic MW07 specs

  • Żywotność baterii: 3,5 godziny; obudowa posiada trzy ładunki (łącznie 14 godzin)
  • 10mm berylowy sterownik
  • MEMS, mikrofon dookólny
  • Obsługuje aptX, Bluetooth 4.2
  • Stopień ochrony IPX4 (odporność na zachlapanie przez 5 minut)
  • Wymiary: słuchawki, 1 x 0,9 x 1,1 cala (25 x 22 x 28 mm); obudowa: 2,5 x 1,1 x 1,8 cala (65 x 27 x 45 mm)
  • Waga: słuchawki, 0,3 uncji (9 gramów); obudowa: 2,7 uncji (76 gramów)

Dodaj 15,6-calowy monitor USB-C Lepow do swojego biura domowego za $161

Jest również przenośny, jeśli kiedykolwiek będziesz musiał przenieść swoją konfigurację. Ponadto, przyjazne dla oka wkładki douszne SoundLiberty 79 to tylko 37 dolarów.

Jeśli pracujesz w domu na laptopie, utrzymanie wydajności w granicach jednego, małego ekranu może być trudne. Na szczęście można łatwo podłączyć zewnętrzny monitor - duży, który stanie się Twoim głównym wyświetlaczem, albo drugi, który będzie używany razem z laptopem.

To jest dla wersji z srebrną ramką; możesz dostać czarny za około $1 więcej, używając tego samego kodu promocyjnego. Tak czy inaczej, jedyny raz ten monitor był kiedykolwiek tańszy niż podczas Black Friday.

Lepow jest tak wszechstronny, jak te rzeczy, oferując wsparcie zarówno dla złączy HDMI, jak i USB-C (to drugie idealne rozwiązanie dla laptopów zagłodzonych w portach), dwa wbudowane głośniki, wbudowany zestaw pokrywy/stojaka oraz możliwość przełączania między trybem pionowym i poziomym. Natywna rozdzielczość 1 920x1 080 pikseli sprawia, że jest to dobry wybór nie tylko do komputerów, ale także do gier, jeśli chcesz używać czegoś przenośnego z konsolą.

Pomiędzy tymi dwoma kolorami, monitor zebrał około 4500 opinii użytkowników, ze średnią oceną 4,5 gwiazdki. Nie trzeba dodawać, że jeśli mógłbyś użyć czegoś takiego do swojego domowego biura, szanse są dobre, że będziesz z tego zadowolony.

Te przyjazne dla oka, bezprzewodowe wkładki douszne TaoTronics to teraz tylko 37 dolarów.

Mówiąc o pracy w domu, wkładki douszne są niezbędne do rozmów telefonicznych, spotkań Zoom i tym podobnych. Jeśli jednak chodzi o czystość dźwięku i redukcję hałasu podczas tych rozmów, niektóre "pączki" są zdecydowanie lepsze od innych.

Jak te: Przez ograniczony czas, i podczas gdy zaopatrzenie trwa, to TaoTronics SoundLiberty 79 prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne to $36,99 kiedy zaciskasz na stronie kupon $5-off, a następnie stosujesz kod promocyjny CNETS079 przy kasie.

Nie testowałem ich, ale oto co David Carnoy miał do powiedzenia o SoundLiberty 79s, kiedy dodał je do swojej listy najlepszych alternatyw AirPods za mniej: "Tam, gdzie naprawdę się wyróżniają, to jak działają jako zestaw słuchawkowy do wykonywania połączeń. To pięć gwiazdek w tym dziale, z doskonałą redukcją hałasu (ludzie nie mieli problemów ze słyszeniem mnie na hałaśliwych ulicach Nowego Jorku). Technologia redukcji szumów Smart AI działa."

Obudowa do ładowania opiera się na USB-C, choć niestety nie obsługuje bezprzewodowego ładowania. Na szczęście wkładki douszne mogą grać przez osiem godzin, więc nie trzeba będzie ładować tego przypadku bardzo często.

Jeśli połączenia są dla Ciebie ważne, to jest to szalenie dobry interes.