Bezprzewodowe słuchawki Good The Heyday On-Ear są atrakcyjnie zaprojektowane i brzmią dobrze jak na słuchawki o skromnej cenie. Dobrze sprawdzają się również przy wykonywaniu połączeń.

Zły Pałąk na głowę powoduje ucisk na czubek głowy niektórych osób i powoduje dyskomfort.

Na wypadek gdybyś go przegapił, Target -- tak, ten Target -- sprzedaje nową linię akcesoriów elektronicznych pod swoją nową marką Heyday. Wraz z wybranymi obudowami i kablami do iPhone'ów, opaskami Apple Watch i zderzakami chroniącymi ekran, Target tworzy kilka przenośnych produktów audio, w tym głośniki i słuchawki Bluetooth.

Jednym z bardziej intrygujących produktów jest zestaw skromnie wycenionych (60 dolarów) bezprzewodowych słuchawek dousznych, które zostały w jakiś sposób oznakowane jako słuchawki bezprzewodowe Heyday On-Ear na stronie internetowej firmy Target. Nie są to słuchawki douszne, co jest dobrą rzeczą - wolę słuchawki douszne - ale będę je dalej nazywał po imieniu, dopóki Target tego nie zmieni (po przeczytaniu tego opisu, można mieć nadzieję).

Jeśli chodzi o projekt, wydają się one solidne, ale są dość lekkie w 8,3 uncji (236 gramów) i posiadają ładnie wyściełane nauszniki. Są wygodne w noszeniu, mają czysty, stylowy wygląd i płasko się składają, ale nie są dostarczane z żadnym rodzajem pokrowca. Jedyną skargą, jaką słyszałam, jest to, że opaska na głowę (na jej szczycie) wywiera nacisk na czubek głowy niektórych osób i powoduje dyskomfort. Można to złagodzić, otwierając nieco słuchawki, ale wtedy nie będą pasować do głowy tak dobrze.

Jednym z mądrych wyborów, jakich dokonali projektanci, było zachowanie małej etykiety marki Heyday. Ledwie można zauważyć, że jest ona wytłoczona na malutkiej płytce u podstawy pałąka na głowę po obu stronach. Słuchawki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: Moja próbka była w wersji opalonej i złotej, ale również w szarości i złocie lub czarnym nadruku i złocie.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Heyday

Elementy sterujące są proste. Jest przycisk zasilania i zestaw małych przycisków regulacji głośności. Nie miałem żadnych problemów z parowaniem i ponownym łączeniem z iPhone X i Samsung Galaxy S9 Plus. Stukasz przycisk zasilania, aby wstrzymać lub odtworzyć muzykę i odbierać lub kończyć połączenia. Aby przesunąć utwory do przodu, należy przytrzymać wciśnięty przycisk zwiększania głośności. Aby pominąć utwór, należy przytrzymać wciśnięty przycisk zwiększania głośności.

Jeśli chodzi o dźwięk, to jest on dobrze zbalansowany ogólnie i nie podkreśla basu (jeśli szukasz naprawdę dużego basu, to nie jest to model dla Ciebie). To nie jest niesamowicie zdefiniowane lub wymowne (dźwięk przechyla się ciepłe), które nie można oczekiwać od słuchawek 60 dolarów, ale jest po prostu wystarczająco dużo podbicia obecności w wysokie tony, aby wydobyć szczegóły i dać dźwięk trochę blasku.