Słuchawki dla dzieci Good The Puro Sound Labs PuroQuiet mają wbudowane ograniczenie głośności, aby pomóc chronić słuch, mogą być używane bezprzewodowo lub przewodowo, mają aktywną funkcję redukcji hałasu i długą żywotność baterii.

Bad Active noise cancellation, Bluetooth i aluminiowa konstrukcja sprawiają, że są one droższe od konkurencyjnych słuchawek z ograniczeniem głośności.

Wahałem się, czy kupić słuchawki dla moich dzieci. Dorastając w latach 80-tych, w wieku 10 lat po raz pierwszy zostałem Walkmanem i nikt nie powstrzymał mnie przed zwiększaniem głośności, więc to zrobiłem. Ja też nigdy tak naprawdę nie przestałem, przynajmniej dopóki nie zdałem sobie sprawy, że ciągle proszę ludzi o powtórzenie, a dzwonienie w moich uszach nigdy nie odchodziło.

Podczas gdy moje dzieci - w wieku 7, 8 i 11 lat - są dość odpowiedzialne, to nadal są dziećmi i mówią im, żeby "wyłączyli", gdy używają słuchawek tylko tak daleko, więc zazwyczaj używają swoich tabletów i przełącznika bez słuchawek. To się zmieniło na niedawnej podróży, kiedy pstryknąłem po wybuchu backseat w pełnym audio atak powtarzających się chiptunów z gier wideo, muzyki pop i dialogów filmowych.

Istnieje cały świat słuchawek dla dzieci, ale w wielu przypadkach różnice dotyczą tylko wielkości i konstrukcji. Istnieją jednak słuchawki, takie jak Puro Sound Labs PuroQuiet, które wraz z rozmiarami dla dzieci, mają ogranicznik głośności, aby powstrzymać je od zbyt głośnego dźwięku. Aby zachować zdrowy słuch, zaleca się utrzymywanie głośności na poziomie lub poniżej 85 dB i właśnie w tym miejscu PuroQuiet przestaje działać.

Aby zrównoważyć potrzebę zwiększenia głośności, PuroQuiets posiadają aktywną redukcję hałasu (ANC) oraz grube poduszki douszne. Wyściełanie w połączeniu z wytrzymałością pałąka na głowę blokuje, według firmy, 82 procent dźwięku zewnętrznego, więc nawet przy wyłączonym ANC zapewniają solidną izolację akustyczną.

Słuchawki mają zrównoważoną jakość dźwięku, więc faktycznie brzmią głośniej niż inne słuchawki. Podobnie jak kiedyś wykonana wersja dla dorosłych Puro, mają naturalne, ciepłe brzmienie z pełnym basem (niedużym i buczącym), więc dobrze sprawdzają się w muzyce, książkach audio oraz dialogach filmowych i telewizyjnych. Świetnie sprawdzają się również w grach.

Moje dzieci dały kciukiem w górę jakość dźwięku, ale kiedy punktem odniesienia jest para starych wkładek dousznych lub większe, cięższe słuchawki douszne taty, wszystko, co pasuje do nich będzie lepsze. I szczerze mówiąc, to właśnie dopasowanie i komfort słuchawek najbardziej podobało się moim dzieciom. Podobał im się też ich wygląd, a ponieważ są wykonane z aluminium, są bardziej wytrzymałe niż plastikowa konkurencja. Lewe i prawe oznaczenia wewnątrz nauszników ułatwiają ich zakładanie, a elementy sterujące są na tyle duże, że można ich łatwo używać bez zdejmowania ich wcześniej.

Po dopasowaniu, opcja przejść bezprzewodowy był słuchawek innych dużych punktów sprzedaży. Jest to szczególnie pomocne w samochodzie, ponieważ jest to jedna rzecz mniej do zaplątania się. Żywotność baterii jest długa, oceniana nawet na 16 godzin z ANC i 22 godziny tylko na Bluetooth. Słuchawki ładują się standardowym kablem microUSB, ale jeśli Twoje dzieci zapomną je naładować, Puro zawiera standardowy kabel audio 3,5 mm.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, firmowe słuchawki BT2200 pomijają ANC, ale oferują tę samą izolację akustyczną i Bluetooth za 20 dolarów mniej. Cena jest prawdopodobnie będzie największą czkawką dla większości rodziców od PuroQuiets kosztować 100 dolarów, choć są one obecnie w sprzedaży za 80 dolarów. Biorąc pod uwagę funkcje i audio i budować jakość, cena nie jest nierozsądna. Są to zasadniczo dorosłe słuchawki, ale wielkości dla dzieci i z dodatkową korzyścią ogranicznik głośności.